rss
  •  

Пікнік - відпочинок на природі

Категорія: Інформація, Поради

10196

Пікнік - відпочинок на природі

Теплої пори будь-які свята, та й просто дозвілля, можна проводити компанією на природі. Але якщо забути прихопити із собою деякі важливі речі, захід може бути зіпсований. Скажімо, раптово почалася злива, а у вас - ані парасоль, ані дощовиків. Чи раптом з`ясовується що забули взяти ніж чи штопор. Тому готуватися треба зазделегідь. Ще краще - попередньо скласти список необхідних речей. Дуже важливе питання - у скільки обійдеться святкування і хто платитиме. Якщо це, приміром, день народження або чийсь ювілей, витрати на себе беруть винуватці урочистостей.

Укладаємо рюкзак, що взяти в похід?

Категорія: Інформація, Поради

8921

1. Збираючи рюкзак, треба, перш за все, укласти до спини м'які речі - ковдру, куртку, светр т. д. Мало розстелити їх рівномірно уздовж всієї спини. Треба, щоб внизу спини утворився невеликий м'який валик. Тоді вага вантажу розподілиться між плечима і попереком. Інакше рюкзак буде сильно відтягати плечі.

2. Треба мати на увазі, які з речей можуть знадобитися в дорозі або на привалі в першу чергу і не ховати їх далеко.

3. Можна укладати речі не прямо в рюкзак, а розміщувати їх (або хоча б частину їх) в окремих мішечках. Наприклад, носильні речі кладуть в один мішок; шкарпетки - в інший, трохи менше; всяка дрібниця - записна книжка, гребінець, носові хустки - в третій. Легше знайти потрібну річ, на збори рюкзака йде менше часу. Поміщається більше речей, ніж при суцільній завантаженні, тому що мішечки дозволяють повністю використовувати простір між великими речами.

4. Консерви, тверді предмети розташовують подалі від спини. Важкі предмети - поміщають на рівні спини, а не в самий низ або верх, щоб рюкзак не «завалювався» назад або вперед.

5. Кружка і миска (беремо обов'язково!) Повинні бути не б'ються, бажано не пластмасові - їх важко відмивати, і вони мають звичай падати в багаття і там плавитися. Свою посуд можна помітити, щоб відрізняти її від посуду оточуючих. Ручки залізних кухлів іноді обмотують товстої вовняною ниткою, щоб не обпектися.